Site Overlay

Crew

Кураторка Drink & Draw Lviv – Тетяна.

Таня – фріланс-ілюстраторка з Одеси, зараз живе та працює у Львові. Малює на айпаді, дуже люблить акварель та скетчінг.

Вже багато років цікавиться соціальним малюванням – різними заходами для людей, хто малює. Активно приймала участь в організації @urbansketchersodesa, коли дізналась про світову практику Drink and Draw, їй закортіло створити щось подібне й в Одесі.

Перший проект Drink & Draw Odesa було створено в 2017 році. Тетяна неодноразово приймала участь у Drink & Draw Berlin. З командою Drink and Draw Berlin вона знайома особисто, і ця команда є її натхненням!

Drink & Draw Lviv Таня заснувала в 2022 році. Вона є “двигуном” проекту: активно займається пошуком зручних локацій, цікавих моделей і безпосередньо організацією івентів. Таня активно веде соц мережі, присвячені Drink & Draw Lviv, і робить все, аби про цей проект дізнались якомога більше людей.


Співорганізаторка Drink & Draw Lviv – Надія.

Надя – 2D художниця з Харкова. Після початку повномасштабного вторгнення переїхала до Львова, де, на одному з перших дрінків, познайомилась з Тетяною і долучилась до організації Drink & Draw Lviv, а влітку 2023 року почала організовувати зустрічі Urban Sketchers Lviv.

Надія працює на фрілансі і спеціалізується на створені сторібордів та аніматіків для анімаційних фільмів, реклами тощо. Також бере замовлення по розробці персонажів. Захоплюється традиційною 2D анімацією і фотографією.

Надія займається сайтом drinkanddraw.lviv.ua, веде звітності та слідкує за порядком на проекті.